در نسل جدید BMW X3 چه خواهیم داشت

[ad_1]


اولین چیزی که در نسل جدید BMW X3 می‌توان مدعی بهبود آن شد، قطعا طراحی ظاهری اتومبیل خواهد بود که حالا یک مجموعه سپر کاملا جدید برای آن ارائه شده، دو ورودی بزرگ‌تر هوا در اطراف سپر قالب گیری شده، چراغ‌های پیشانی با تکنولوژی پیشرفته و تم مشکی رنگ ظاهر شده، در عقب شاهد چراغ‌های جدید هستیم، مجموعه سپر کاملا تغییر پیدا کرده و همچنین در نهایت شاهد خروجی‌های اگزوز فولادی ضدزنگ در دو طرف سپر هستیم که باعث شده نسل جدید BMW X3 با یک چهره تهاجمی‌تر و خشن ظاهر شود که بیشترین مولفه های آن را می توان در قوی ترین عضو این خانواده یعنی X3 M40i جستجو کرد.


 


 

2018 BMW X3


 


بعد از طراحی ظاهری این خودرو که مروری کوتاه بر روی آن داشتیم، نوبت به مشخصات فنی این اتومبیل خواهد رسید که شرکت سازنده برای نسل جدید X3 سنگ تمام گذاشته و برمبنای آن مدل‌های مختلف و متنوع آماده کرده است که جزییات آن‌ها به شرح زیر خواهد بود.


 


 

2018 BMW X3


 


بی‌ام‌و دو نسخه برای X3 جدید ارائه کرده است: Xdrive30i و M40i . نسخه اول یعنی Xdrive30i، با موتور 2 لیتری توربو شارژ چهار سیلندرخطی با قابلیت تولید قدرت 248 اسب بخار و 350 نیوتون متر گشتاور عرضه خواهد شد که نسبت به نسخه پیشین خود یعنی Xdrive28, حدود 8 اسب بخار قدرت بیشتری تولید می‌کند. به گفته بی‌ام‌و با این موتور، X3 قادر خواهد بود در مدت زمانی کمتر از 6 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت دست یابد و حداکثر سرعت آن 210 کیلومتر بر ساعت باشد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *