تغییرات مزراتی گرن توریسمو مدل 2018

[ad_1]به تازگی مزراتی گرن توریسمو مدل 2018 با تغییرات نسبتاً مناسبی معرفی شده است.


این گرند تورر ایتالیایی از ظاهر بازنگری شده‌ای بهره می‌برد که نمای دل‌پذیرتری به آن بخشیده‌اند. مزراتی از نمای جلوی جدیدی استفاده کرده که دارای جلوپنجره‌ای چندضلعی می‌باشد. همچنین مجراهای ورود هوای بیشتری در کناره‌ها وجود دارد. کمپانی ادعا می‌کند طراحی به‌روز شده‌ی دماغه از کانسپت آلفیری الهام گرفته است. البته بازنگری های انجام گرفته باعث شده‌اند ضریب درگ آئرودینامیکی از 0.33 به 0.32 برسد.


داخل کابین از سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه‌نمایش 8.4 اینچی استفاده شده که با اپل کارپلی و اندروید اتو سازگار است. سیستم صوتی هارمن کاردون نیز لذت شنیدن یک موسیقی را به کاربران اعطا می‌کند. هم‌اکنون دکمه‌های کنترل حالات رانندگی در بخش پایینی کنسول مرکزی و نزدیک دسته دنده قرار گرفته‌اند. مشتریان می‌توانند صندلی‌ها را با پوششی از چرم Poltrona Frau یا ترکیبی از چرم و آلکانترا سفارش دهند.


متأسفانه گرن توریسمو 2018 از همان پیشرانه 8 سیلندر 4.7 لیتری ساخت فراری استفاده می‌کند. قدرت خروجی این پیشرانه برابر با 460 اسب بخار و گشتاور آن نیز 520 نیوتون متر است. یک گیربکس 6 سرعته اتوماتیک قدرت یاد شده را به چرخ‌های عقب می‌فرستد. مدل گرن توریسمو اسپورت پایه می‌تواند ظرف مدت 4.8 ثانیه از سکون به‌سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد درحالی‌که مدل سبک‌تر MC یک‌دهم ثانیه سریع‌تر است. برای درک تغییرات صورت گرفته باید گفت گرن توریسموی مدل 2013 مجهز به گیربکس دستی اتوماتیک شده دارای شتاب 4.7 ثانیه بوده و با گیربکس کاملاً اتوماتیک در 4.8 ثانیه از سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *