تغییرات سوبارو ایمپرزا مدل 2018

[ad_1]

سوبارو نسل جدید مدل ایمپرزا را برای مدل سال 2017 معرفی کرده است اما این کمپانی هنوز ویژگی‌های جدیدی را برای مدل سال 2018 تدارک دیده است. به علاوه، بهای پایه این خودرو پس از اضافه شدن هزینه تحویل در مقصد تنها 140 دلار افزایش یافته است. این خودرو پاییز امسال وارد نمایندگی‌ها خواهد شد و در تریم های 2.0i، پریمیوم، اسپورت و لیمیتد در دسترس خواهد بود.


تنها تغییر بزرگ ایمپرزای 2018 بهبود ایمنی سرنشینان است. زمانی که راننده برف‌پاک‌کن‌های شیشه را فعال کند چراغ‌های جلو به‌صورت خودکار روشن خواهند شد. این تکنولوژی در تریم های پریمیوم، اسپورت و لیمیتد به‌صورت استاندارد وجود خواهد داشت. مدل‌های اسپورت دارای گیربکس 5 سرعته دستی با شیفتر تعویض کوتاه STI هستند. بازنگری‌های صورت گرفته عمده نیستند اما خب حرکتی مثبت محسوب می‌شوند.

ایمپرزای 2018 به استفاده از همان پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری بوکسوری با قدرت 152 اسب بخار و گشتاور 196 نیوتون متر ادامه خواهد داد. بسته به تریم انتخابی، این خودرو با گیربکس CVT یا 5 سرعته دستی در دسترس می‌باشد.

جدیدترین نسل ایمپرزا از پلتفرم جهانی سوبارو استفاده می‌کند که 70 درصد مستحکم‌تر بوده و تکان‌های بدنه آن نسبت به نسل قبلی 50 درصد کمتر است.

سال پیش این خودرو بالاترین رتبه ایمنی در آمریکا را به دست آورد و در ژاپن نیز خودروی سال 2016 این کشور لقب گرفت.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *